Contacteer ons

Stuur ons een berichtje

Heb je een algemene vraag? Stuur ons een bericht via het contactformulier en we beantwoorden jou zo snel mogelijk.

Aanvraag klant via website

Onze kantoren

Kantoor Assenede

Adres: Schoolstraat 1A, 9960 Assenede

Mail: assenede@demangelaar.be 

Tel: 093983772

Kantoor Zelzate

Adres: Franz Wittoucklaan 16, 9060 Zelzate

Mail: zelzate@demangelaar.be

Tel: 092787260

Kantoor Lochristi

Adres: Antwerpsesteenweg 6, 9080 Lochristi

Mail: lochristi@demangelaar.beTel

Kantoor De Pinte

Adres: Europaplein 7b, 9840 De Pinte

Mail: depinte@demangelaar.be

Tel: 093674376 

Kantoor Ertvelde

Adres: Marktplein 20A, 9960 Ertvelde

Mail: ertvelde@demangelaar.be

Tel: 092773771

Kantoor De Klinge

Adres: Klingedorp 50A, 9170 De Klinge

Mail: deklinge@demangelaar.be

Tel: 033262809

Kantoor Moerbeke-Waas

Adres: Markt 6A/2, 9180 Moerbeke-Waas

Mail: moerbeke@demangelaar.be

Tel: 092792955

Kantoor Wachtebeke

Adres: Stationstraat 67, 9185 Wachtebeke

Mail: wachtebeke@demangelaar.be

Tel: 093303772

Kantoor Sint-Amandsberg

Adres: Antwerpsesteenweg 1010, 9040 Sint-Amandsberg

Mail: depinte@demangelaar.be 

Kantoor Stekene

Adres: Dorpsstraat 46, 9190 Stekene

Mail: stekene@demangelaar.be

Tel: 033262809

Wie zijn we

Ontmoet het team

Braeckman Frederik

Braeckman Frederik

Gedelegeerd bestuurder

GSM: 0479/68.09.77
frederik@demangelaar.be

Sonja De Grise

Sonja De Grise

Kantoorverantwoordelijke Zelzate

Hanna Van Hijfte

Hanna Van Hijfte

Kantoorverantwoordelijke De Pinte en Lochristi

Mimique Kuntzinger

Mimique Kuntzinger

Debiteurenbeheerder – dc-controller

Tel: 09/278.72.60
mimique@demangelaar.be

Ook hier op onze website cookies! Ga akkoord door op de knop 'Accepteer' te klikken of stel je voorkeuren in. Meer weten? Klik dan hier.

Cookie instellingen

Hieronder kunt u kiezen welke soorten cookies u op deze website toestaat. Klik op de knop "Cookie-instellingen opslaan" om uw keuze toe te passen.

Functionele cookiesOnze website maakt gebruik van functionele cookies. Deze cookies zijn nodig om onze website te laten werken.

Analytische cookiesOnze website maakt gebruik van analytische cookies om het mogelijk te maken onze website te analyseren en te optimaliseren voor o.a. de bruikbaarheid.

Social mediaOnze website plaatst cookies voor sociale media om u inhoud van derden te laten zien, zoals YouTube en FaceBook. Deze cookies kunnen uw persoonlijke gegevens volgen.

AdvertentiesOnze website plaatst advertentiecookies om u advertenties van derden te laten zien op basis van uw interesses. Deze cookies kunnen uw persoonlijke gegevens volgen.

AndereOnze website plaatst cookies van derden van andere diensten van derden die geen analytische, sociale media of advertenties zijn.